Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x
Biuletyn Informacji Publicznej
Gmina Lądek
»   obsługa      »   wyszukiwanie zaawansowane
Znajdujesz się w: strona główna  / MENU DOLNE  / Przydatne informacje  / Redakcja
    powiadom znajomego   drukuj stronę   wersja podstawowa       A- A A+
 Redakcja Redakcja
Filipiak-Szymczak Katarzyna, Stanowisko ds. zamówień publicznych i inwestycji
Telefon:
Faks:
E-mail: katarzyna.filipiak@gminaladek.pl

Janowska Justyna, Stanowisko ds. oświaty
Telefon:
Faks:
E-mail: justyna.janowska@gminaladek.pl

Nowińska Aneta, Stanowisko ds. utrzymania czystości i porządku w gminie
Telefon:
Faks:
E-mail: aneta.nowinska@gminaladek.pl

Orchowska Marzena, Stanowisko ds. obsługi samorządu
Telefon:
Faks:
E-mail: marzena.orchowska@gmina-ladek.pl

Podgórny Robert, informatyk
Telefon:
Faks:
E-mail: informatyk@gmina-ladek.pl

Śmiechowska Natalia, Stanowisko ds. pozyskiwania środków pozabudżetowych i promocji
Telefon:
Faks:
E-mail: natalia.smiechowska@gminaladek.pl

Tkaczyk Renata, Sekretarz
Telefon:
Faks:
E-mail: renata.tkaczyk@gminaladek.pl

Wojtczak Nina, Stanowisko ds. ochrony środowiska, rolnictwa i dróg publicznych
Telefon:
Faks:
E-mail: nina.wojtczak@gminaladek.pl

Gmina Lądek, Rynek 26, 62-406 Lądek, tel.: 63 276 35 12, fax: 63 276 38 69, gmina@gminaladek.pl,
Przydatne informacje
Prawo
Nasz urząd
»  Kontakt
»  BIP
Władze
»  Sejm
»  Senat
»  Premier
Poprawny XHTML 1.0 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting INTERmedi@